Uluslararası ve sürdürülebilir Spheros Servis Desteği

Sitemize Hoşgeldiniz!

Spheros’un iş felsefesi müşterilerine en kapsamlı servis desteğini sunmaktır. Spheros Termo Sistemleri A.Ş.'nin süregelen uluslararası büyümesi sonucunda sahada teknik destek için giderek büyüyen bir talep artışı olmuştur. Değişmekte olan talepleri yanıtlamak ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmak ve sağlamak için size beklediğiniz uluslararası desteği aktif olarak sunmaya odaklanıyoruz. Spheros’un ürünleri için sağladığı üst düzey kalitedeki servis desteği donanım ve makinelerin üretim sahası dikkate alınmaksızın tüm ülkelerde sağlanmaktadır.

Ürünlerimizden ne bekliyorsanız servis desteğimizden de aynısını bekleyin!

Spheros servis ağı üstün performans ve ürünlerle size hizmet vermeyi bekliyor. Sürekli olarak güncellenen, size hızlı ve güvenilir bilgi sağlayan ürünlerimize ilişkin kapsamlı teknik literatürü hizmetinize sunuyoruz. Literatürde servisle ilgili tüm belgeleri ve istediğiniz parçaları tanımlamak için gerek duyduğunuz tüm bilgileri bulacaksınız. Sipariş süreçlerinin basitliği ve üstün parça erişimi sayesinde teslimatlar hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Ürünleriniz üzerinde vasıflı teknik servis merkezlerinde ve eğitim görmüş çalışanlar tarafından bakım ve servis işlemi yapılır. 

Spheros, servis ortaklarının vasıflarını ve teknik bilgi altyapılarını korumak ve geliştirmek için sürekli olarak eğitimler ve seminerler gerçekleştirmektedir. Satış sonrası desteğin önemini biliyoruz. Amacımız Spheros ürünlerini tercih ederek ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlamanızı sağlamaktır.